درباره ما

معرفی نمایندگی 307 کرمان موتور - خرمی

این مجموعه دارای بیش از 65 سال سابقه فعالیت درزمینه فروش خودرو است که بخش اعظمی از این فعالیت در همکاری با شرکتهای سیتروئن (سایپا)، شرکت ایران خودرو ( نمایشگاه منتخب) و هیوندای ( شرکت آسان موتور) سپری شده است.

 مجموعه خرمی در 11 سال گذشته با عنوان نمایشگاه انحصاری فروش محصولات شرکت کرمان موتور با این شرکت در همکاری بوده است و با در نظر گرفتن خط مشی اصولی، درراستای دستاوردهای گذشته خود موفق به دریافت لوحها و تقدیرنامه های متعددی در طول مدت این همکاری شده است.

مدیریت وپرسنل این نمایندگی  در راستای افزایش سطح دانش روز فروش خودرو دوره اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و  مطالعات بازارو بازاریابی را  درمرکز آموزش شرکت آسان موتور با موفقیت گذرانده و همچنین دوره آموزش فروش خودرو را در مرکز آموزش شرکت خودرو سازان راین و همچنین دوره آموزشی مهندسی فروش درمرکز اموزش شرکت کرمان موتور از دیگر فعالیتهای مدیریت و کارکنان این مجموعه در راستای افزایش سطح دانش این مجموعه است. 

پیگیری روشهای نوین و روز دنیا در زمینه فروش و مشتری مداری منجر به اعطای لوح بالاترین آمارفروش خودرو درسال 1392 درسطح کشور برای این مجموعه شد.

 

- ما براین باوریم که : همیشه و همه حال خداوند حاضر و ناظر براعمال ما میباشد.
- مراجعین به خود را نعمتی بزرگ می دانیم و پذیرای ایشان هستیم تا با خدمت به آنان، به فریضه انسانی و الهی خود عمل کرده باشیم.
- همواره خود را درجایگاه مراجعه کنندگان قرار می دهیم و سعی خواهیم نمود تا با تلاش و کوشش، توجه به قوانین و مقررات شرکت، بهبود مستمر، طراحی فرآیندهای جدید و آموزش پرسنل متعهد، رضایت مشتریان خود را تامین و فراتر از انتظارات ایشان عمل نماییم.
- همواره با خلق خوش و رعایت عدالت و انصاف با همکاران و مراجعه کنندگان رفتار و از این راه موفقیت خود را تضمین می کنیم.
- وقت شناسی و حضور بموقع درمحل کار را همواره درنظر داریم و با اتخاذ تدابیر مناسب طوری عمل می کنیم که درصورت عدم حضورمان، به نیازهای مراجعه کنندگان پاسخ و رضایت ایشان ---حاصل گردد.
- به نظم و آراستگی خود و محیط کار که می تواند موجب افزایش عزت نفس، احترام و نشاط گردد اهمیت بسیار می دهیم.
- سرعت و چابکی همواره با دقت و کیفیت درپاسخ گویی به خواسته های مراجعه کنندگان بدون چشم داشت مادی و معنوی سرلوحه کار ما قراردارد و همواره اطلاعات و توضیحات لازم و کافی را - برای انجام امورمراجعه کنندگان دراختیار آنان و دیگر همکاران قرار خواهیم داد.
- سعی می کنیم با بهره گیری از اصول اولیه بهره وری و با رعایت امانت از اموال عمومی شرکت حفاظت کنیم و با صرفه جویی و استفاده بهینه از انها درجهت تحقیق اهداف شرکت و انجام امور به کار گیریم.
- مدیران، معلمان کاری ما بوده و کارکنان، ادامه دهندگان سیر حرکتی ما می باشند. کمک به پویایی و رشد ایشان همواره با احترام برما لازم است.
- به کار خود افتخار نموده و سعی داریم تا بین زندگی خانوادگی و شغلی خود تعادل و توازن برقرار نماییم.

 

(امیر مسعود خرمی)

نمایندگی 1736 از پشتیبانان بنیاد نیک ورزی شریان
بنیاد نیک ورزی شریان ، یک بنیاد مردم نهاد است که کلیه خدمات هزینه بر خودرا که به کودکان محروم و مبتلا به بیماریهای مادرزادی قلبی ارائه می کند ، را از راه کمک های مردمی تهیه می کند. هزینه اعمال جراحی در داخل کشور ، هزینه دعوت از تیم های حرفه ای از اقصی نقاط دنیا جهت انتقال دانش ، هزینه اقامت افراد تیم ، هزینه تجهیزات و داروهای مصرفی ، هزینه وسایل بسیار گرانقیمت که در جراحی قلب اطفال و در حوزه تشخیص ، در حوزه مراقبتی نیاز است ، هزینه ساخت بیمارستان پیوند قلب اطفال و سانتر مخصوص عملهای نوروود به جهت کلیه کودکان در قاره آسیا و کشورهای اسلامی ، هزینه تحقیق و پژوهش ، همگی متکی به کمک های ارزشمند تک تک شما نیک ورزان والا مقام است. ما با تمام توان خود تلاش می کنیم تا شرایط ایده آلی برای نجات نوزادان و کودکان مبتلا به بیماریهای صعب الاعلاج مادرزای قلبی فراهم آوریم . همانطور که می دانید از هر 100 نوزاد متولد شده یک نفر مبتلا به بیماریهای مادرزادی قلبی است که قطعا نیاز به یاری و مساعدت شما نیک ورز والا مقام دارد تا بتواند پس از درمان موفقیت آمیز خود به زندگی شیرین و با کیفیت خویش ادامه دهد و سالیان متمادی به میهن و جامعه خود خدمت کند.

گالری تصاویر