اخبار

برگزاری بازی خیرخواهانه تیم هنرمندان و تیم ستارگان جهان
شرح کوتاه: بازی خیرخواهانه تیم ستارگان جهان (شامل لوییس فیگو، روبرتو کارلوس، کاناوارو، سالگادو، مک منمن ...

بازی خیرخواهانه تیم ستارگان جهان (شامل لوییس فیگو، روبرتو کارلوس، کاناوارو، سالگادو، مک منمن، داویدز، کلایورت و ...) و تیم هنرمندان و پیشکسوتان ایران (شامل رضا عطاران، محسن تنابنده، علی دایی، رضا یزدانی و ...) درتاریخ 94/06/06 ساعت 18:00 در استادیوم آزادی و به نفع جامعه بیماران ام‌اس کشور برگزار گردید. نتیجه بازی سه بر صفر به نفع تیم ستارگان جهان به پایان رسید.

حضور شرکت کرمان موتور در جشنواره برج میلاد
شرح کوتاه: جشنواره هفته فرهنگی کرمان در برج میلاد با حضور تمامی مجموعه های صنعتی و اقتصادی استان کرمان به مدت یک هفته از تاریخ 94/05/16 الی 94/05/23 برگزار گردید.

جشنواره هفته فرهنگی کرمان در برج میلاد با حضور تمامی مجموعه های صنعتی و اقتصادی استان کرمان به مدت یک هفته از تاریخ 94/05/16 الی 94/05/23 برگزار گردید. شرکت کرمان موتور ضمن نمایش محصولات جدید خود لیفان 820، لیفان X50 و جک S5 در کنار سایر مجموعه های بزرگ استان کرمان در طبقه اول برج، با ارائه توضیحات و کاتالوگ، مقدم میهمانان را گرامی داشت.

غرفه محصولات کرمان موتور، بهترین غرفه در نمایشگاه مشهد
شرح کوتاه: شرکت کرمان موتور بار دیگر توانست عنوان برترین غرفه را در بخش غرفه های تخصصی در نمایشگاه خودرو مشهد به خود اختصاص دهد.

شرکت کرمان موتور با معرفی محصولات خود در نمایشگاه های خودرو توانسته جایگاه مهمی را در بین شرکت های خودرویی به خود اختصاص دهد. قابل توجه همراهان همیشگی محصولات کرمان موتور، شرکت کرمان موتور بار دیگر توانست عنوان برترین غرفه را در بخش غرفه های تخصصی در نمایشگاه خودرو مشهد به خود اختصاص دهد. از حضور و حمایتتان کمال تشکر و سپاسگذاری را داریم. مرحله دوم: درب کاپوت را باز کنید. پس از اینکه موتور به خوبی خنک شد، درب کاپوت را از داخل خودرو باز کرده و ضامن قفل کاپوت را بکشید. سپس درب کاپوت را کاملا باز کرده و آن را بوسیله میله نگهدارنده درب موتور ثابت کنید.

برگزاری نمایشگاه صنعت خودرو در سالن سهند تبریز
شرح کوتاه: شرکت کرمان موتور برای نوزدهمین بار محصولات خود را برای مشاهده عموم در نمایشگاه صنعت خودرو و قطعات یدکی به نمایش گذاشت.

شرکت کرمان موتور برای نوزدهمین بار محصولات خود را برای مشاهده عموم در نمایشگاه صنعت خودرو و قطعات یدکی به نمایش گذاشت. این نمایشگاه در تاریخ 21 الی 24 مهر ماه در نمایشگاه تبریز در سالن سهند برگزار گردید. شرکت کرمان موتور با نمایش خودروهای لیفان 620 ،لیفان X60، لیفان X50 ،جک J5 اتومات و دنده ای، جک S5 و محصول آتی خود با نام لیفان 820 محصولی از شرکت خودروسازی Lifan مقدم میهمانان را گرامی داشت.

تمدید شرایط فروش
شرح کوتاه: تمدید شرایط فروش

شرایط فروش خودروهای لیفان X60، J5 دنده ای و اتوماتیک، S5 و لیفان 1800-620 و X50 ویژه نیمه اول (دی ماه) 1394 تا تاریخ 30/10/1394 تمدید شد. بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت ثبت نام قبل از تاریخ تعیین شده شرایط ثبت نام ملغی خواهد شد.

استفاده از کارت سوخت الزامی شد
شرح کوتاه: استفاده از کارت سوخت الزامی شد

با الحاق بندی به تبصره هدفمندی مقرر شد: کارت هوشمند سوخت الزامی شده و پرمصرف ها به صورت پله کانی عوارض بپردازند. به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی پس از تصویب تبصره مربوط به هدفمندی یارانه ها، پیشنهاد احمد توکلی به تصویب رسید و به تبصره هدفمندی الحاق شد. بر اساس این الحاقیه، دولت مکلف است حداکثر 4 ماه پس از تصویب این قانون کلیه وسایل نقلیه سبک و سنگین اعم از بنزینی، گازوئیلی و دوگانه سوز را که کارت هوشمند سوخت ندارند، به این کارت مجهز نماید و از آن تاریخ عرضه هرگونه سوخت به کلیه وسایل نقلیه صرفاً با استفاده از کارت مذکور بر اساس احکام زیر مجاز است: 1 ـ وسایل نقلیه...

شرایط فروش اردیبهشت ماه 95
شرح کوتاه: شرایط فروش اردیبهشت

شرایط فروش خودروهای کرمان موتور برای اردیبهشت ماه 95 در سایت بارگزاری شد لطفا جهت دیدن آن به قسمت طرح های فروش مراجعه نمایید

هشدار پلیس راهور در مورد اطلاع از میزان خلافی
شرح کوتاه: هشدار پلیس راهور در مورد اطلاع از میزان خلافی

پلیس راهور ناجا در مورد سامانه پیامکی که میزان خلافی خودرو را اعلام می کند هشدار داد. برای اطلاع از میزان خلافی کد ١7 رقمی که در پشت کارت خودرو درج شده را صرفا به شماره ١١٠١٢٠٢٠٢٠ ارسال کنید. پلیس راهور ناجا هشدار داده که این خدمات از هیچ سامانه پیامکی دیگری ارایه نمی شود.

شرایط فروش نیمه دوم اردیبهشت ۹۵
شرح کوتاه: شرایط فروش اردیبهشت

شرایط فروش خودروهای کرمان موتور برای نیمه دوم اردیبهشت ماه 95 در سایت بارگزاری شد لطفا جهت دیدن آن به قسمت طرح های فروش مراجعه نمایید

فروش تابستانه «لیفان 820» آغاز شد
شرح کوتاه: کرمان خودرو شرایط فروش «لیفان 820» برای اولین ماه تابستان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، در بخشنامه جدید این شرکت مبلغ فروش قطعی این مدل خودرو 832 میلیون و100 هزار ریال اعلام شده و این مبلغ در 2 مرحله قابل پرداخت است بر اساس این گزارش مشتریان با پرداخت 400 میلیون ریال در هنگام ثبت نام و واریز مابقی مبلغ در هنگام صدور دعوتنامه، می توانند در ابتدای پاییز 95 با خودروی خود در خیابان های کشور رانندگی کنند. بر این اساس خریداران از 22 درصد سود مشارکت و 10 میلیون ریال تخفیف در خرید برخوردار بوده و در صورت انصراف از خرید 18 درصد سود در یافت می کنند. «لیفان820» از موتور 2400 سی.سی با قدرت 158 اسب بخار بهره برده و همچنین این محصول دارای 4 سیلندر خطی، 16 سوپاپ و مجهز به گیربکس 6 سرعته...